Hakkımızda

BOGAHOST BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz Bogahost, 17 Ekim 2017 yılında %100 Türk sermayeli olmak üzere 3 genç girişimci ile İstanbul'da kuruldu. İki yıllık çalışma süremiz boyunca, ortak ilişkilerinin fesih edilmesi sonucu tek bir girişimci tarafından idari olarak yönetilen Bogahost, her kesimden müşteri kitlesi ve onların talepleri üzerine kendini geliştiren, tecrübe edinen çalışanları ile Sabah 09.00 ve Gece 03.00 saatleri arasında anında ulaşım sağlayabildiğiniz, gerekli zamanlarda ise 7/24 tam zamanlı olarak erişim sağlayabildiğiniz bir şirket haline gelmiştir. Türkiye'nin network, hosting & domain platformunda yer almakta ve pazar içerisinde ismini duyurmaktadır. Bogahost 2019 başından itibaren, müşterilerinin öneri ve şikayetlerini değerlendiren, kolaylık sunmak için sürekli kendini yenileyen ve yeni hizmetler ortaya sunarak pazardan kopmayan genç bir şirket olmayı sürdürmektedir.

Mevcut yeniliklerimiz ile kullanıcılarımızın 7/24 olarak bize ihtiyaç duymalarını azaltmak ve onların kendi karşılaştıkları sorunlara yönelik anında çözüm üretebilecekleri ortam sağlamayı planlamaktayız. Ek olarak kullancılarımıza sunmuş olduğumuz yedeklemenin yanı sıra, RAİD sistemleri ile sunucuların güvenilirliğini arttırmakta ve hosting için bizden kaynaklanabilecek sorunlardan, her hafta stabil olarak yedekli sistem ile güvenli bir ağ oluşturmaktayız.

Şirketimiz üzerinde, devamlılığını sürdüren müşterilerimiz ve bizimle yeni tanışan kullanıcılara sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bogahost, bütünlüğü bakımından diğer şirketlere göre referans müşteri kitlesi ile büyük bir konuma gelen şirket olmuştur. Bu durumu göz ardı etmemekteyiz.


Vizyonumuz

Temellerini 2017 Ekim ayında atmış olduğumuz şirketimizin gerek vermiş olduğumuz hizmet kalitesi gerekse her ekonomik kitleye hitap etmesi ile beraber. Yakın gelecekte Dünya üzerinde hizmet vermeye başlayarak sırasıyla Balkan,Asya ve Avrupa ülkeleri üzerinde Türkiye Cumhuriyetini temsil eden ve büyük bir pazarın içerisinde kendine pay edinmiş bir firma olmayı hedeflemekteyiz.


Misyonumuz

Hedeflerimiz doğrultusunda ki adımlarımız;

  • Herbiri kendi alanında uzman, bir ekibe sahiptir,
  • Her ölçüden müşteri kitesine hitap edebilmek için fiyat politikasını stabilize eder,
  • Kullanıcının hizmetlerine anında müdahale yapabilmesi için gelişmiş otomasyonlar sunar,
  • Güler yüzlü olmayı yitirmez ve asla küçümseyici konuşmalar içerisinde bulunmaz,
  • Sorunsuz hizmet için gerekli ekipmanları temin eder, yedekli sistem seçeneği sunar,
  • İhtiyaçlar doğrultusunda yeni ürünler ortaya koyar ve iyi bir verimerkezi barınımı sağlar,
  • Müşterilerine vermiş olduğu hizmet doğrultusunda müşteri zinciri (referans) ile değerine değer katar.

    Satış Öncesi Destek