About us

BOGAHOST İNFORMATİON TECHNOLOGİES
About Our Company

Temelleri 2016 yılının sonlarında atılan ve 2017 de resmi faaliyetlerini Türkiye'de gerçekleştirmeye başlayan Bogahost; 2017 yılının son çeyreğinden bu yana Sanal Sunucu, Hosting, Alan Adı, Sunucu Barındırma ve Kiralama, Güvenlik çözümleri gibi bir çok ürünlerle Türkiye pazarında yer edinmiştir.

2020'nin son çeyreğinde vermiş olduğu hizmetler ve markalaşmasının sağladığı yükselme sayesinde uluslararası web hosting sektöründe Türkçe'nin yanı sıra Almanca ve İngilizce dilleri ile de uluslararası hizmet vermeye başlamıştır.

Bogahost; Müşteri desteğini ve ilişkilerini en üst seviyelerde tutmakla beraber, hemen hemen birçok konuda da müşterilerine yardım ilkesini benimsemekte ve onlara kolaylık sağlayacak platformlar sunmaktadır. Kuruluşu ve yapısı gereği müşterilerini en üst planda tutarak onlara kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad etmektedir.

Kaliteli ve performanslı bir hizmet almak istiyor iseniz; Bogahost, markasını sembolize eden bir boğa kadar güçlü ve performanslı hizmet verecektir. Bunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz.


Our vision

The foundation of our company, which was laid in October 2017 with the service quality we provide and the appeal to every economic audience. Starting in the near future to serve the world, respectively, the Balkans, Asia and representing the Republic of Turkey on the European countries and we aim to be a company that has gained a share in a large market.


Our mission

Our steps in line with our goals;

  • Persons who are experts in their fields work,
  • Stabilizes price policy to appeal to customer sizes in all sizes,
  • Provides advanced automations for the user to perform instant processing services,
  • Does not lose the smiling face and never be condescending,
  • Provides the necessary equipment for trouble-free service, offers the option of redundant system,
  • Brings new products in line with needs and provides a good data center hosting service,
  • It adds value to its value with its customer chain (reference) in line with the service it gives to its customers.