Hakkımızda

BOGAHOST BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
Şirketimiz Hakkında

Temelleri 2016 yılının sonlarında atılan ve 2017 de resmi faaliyetlerini Türkiye'de gerçekleştirmeye başlayan Bogahost; 2017 yılının son çeyreğinden bu yana Sanal Sunucu, Hosting, Alan Adı, Sunucu Barındırma ve Kiralama, Güvenlik çözümleri gibi bir çok ürünlerle Türkiye pazarında yer edinmiştir.

2020'nin son çeyreğinde vermiş olduğu hizmetler ve markalaşmasının sağladığı yükselme sayesinde uluslararası web hosting sektöründe Türkçe'nin yanı sıra Almanca ve İngilizce dilleri ile de uluslararası hizmet vermeye başlamıştır.

Bogahost; Müşteri desteğini ve ilişkilerini en üst seviyelerde tutmakla beraber, hemen hemen birçok konuda da müşterilerine yardım ilkesini benimsemekte ve onlara kolaylık sağlayacak platformlar sunmaktadır. Kuruluşu ve yapısı gereği müşterilerini en üst planda tutarak onlara kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmayı vaad etmektedir.

Kaliteli ve performanslı bir hizmet almak istiyor iseniz; Bogahost, markasını sembolize eden bir boğa kadar güçlü ve performanslı hizmet verecektir. Bunu sizlerde deneyimleyebilirsiniz.


Vizyonumuz

Temellerini 2016 son çeyreğinde atmış olduğumuz şirketimizin gerek vermiş olduğumuz hizmet kalitesi gerekse her ekonomik kitleye hitap etmesi ile beraber. Yakın gelecekte Dünya üzerinde hizmet vermeye başlayarak sırasıyla Balkan,Asya ve Avrupa ülkeleri üzerinde Türkiye Cumhuriyetini temsil eden ve büyük bir pazarın içerisinde kendine pay edinmiş bir firma olmayı hedeflemekteyiz.


Misyonumuz

Hedeflerimiz doğrultusunda ki adımlarımız;

  • Herbiri kendi alanında uzman, bir ekibe sahiptir,
  • Her ölçüden müşteri kitesine hitap edebilmek için fiyat politikasını stabilize eder,
  • Kullanıcının hizmetlerine anında müdahale yapabilmesi için gelişmiş otomasyonlar sunar,
  • Güler yüzlü olmayı yitirmez ve asla küçümseyici konuşmalar içerisinde bulunmaz,
  • Sorunsuz hizmet için gerekli ekipmanları temin eder, yedekli sistem seçeneği sunar,
  • İhtiyaçlar doğrultusunda yeni ürünler ortaya koyar ve iyi bir verimerkezi barınımı sağlar,
  • Müşterilerine vermiş olduğu hizmet doğrultusunda müşteri zinciri (referans) ile değerine değer katar.